Pierwsze urodziny portalu MMSilesia.pl


O takich eventach mówi się długo, cieszę się, bo to godne świętowanie pierwszej rocznicy powstania portalu MMSilesia.pl. To obecnie największy portal w naszym regionie i jeden z największych portali regionalnych w Polsce (badania Gemius/PBI z styczeń 2009).
Jak w tak krótkim czasie lokalny serwis społecznościowo-informacyjny może zdobyć oglądalność rzędu 250 tys. unikalnych użytkowników na miesiąc? Tym, że oddaje inicjatywę użytkownikom. Oni blogują, oni piersi informują – szybciej niż zwykli dziennikarze, oni wrzucają zdjęcia, dyskutują, sugerują. Oni w końcu przyjaźniają się z sobą z redakcją z innymi aktywnymi osobami. Co ciekawe – wideo z imprezy praktycznie współtworzyli internauci, czyli zaproszeni goście.

Oprócz tego pojawiło się mnóstwo osób ze Śląska, które w jakiś sposób wpływają na rzeczywistość, która nas otacza. A to najważniejsze. Więcej do zobaczenia w relacji fotograficzno – filmowej na portalu MM.  Sto lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Preview: