Triada: Weekendowy szperacz i Wieczorny łowca kontra zakupy grupowe


Triada wyszła czołem do zakupów grupowych, które – umówmy się – na razie w kategorii turystyka i podróże to spora lipa. Biuro podróży od kilku tygodni ostro promuje swoją akcję, w której sprzedaje wycieczki na godziny. A właściwie nawet na minuty.  Nowe akcja sprzedażowa to prezent dla wszystkich klientów biura podróży Triada z okazji jego 20. urodzin.

Przez cały czerwiec prawie codziennie na swoim facebooku (gratuluję agencji marketingowej – dobre prowadzenie profilu) Triada wrzuca propozycje, wcale nie na „następny ranek”, których ceny kuszą. Naprawdę kuszą. Będąc zdeterminowanym, zdecydowanym
można kupić wycieczkę, nawet na tydzień przed wylotem w cenie 50% tańszej! Przekonałem się widząc 15-dniowy pobyt w Turcji z pełnym wyżywieniem i przelotem za… 1200zł – To właściwie po kosztach całkowicie. Są ofery z Grecji za 990 zł. Dużo się wciąż mówi o dniu w którym pojawiła sie oferta wycieczki na Korfu w cenie 643 złotych od osoby (aż 14–dniowy pobyt w apartamentach)

„Weekendowy szperacz” będzie pojawiał się w każdy weekend i trwał od godz. 00.01 w sobotę do godz. 23:59 w niedzielę. Z kolei „Poranny refleks” to promocja obowiązująca codziennie od północy do 14:00. Codziennie można także skorzystać z „Wieczornego Łowcy”, pomiędzy godziną 14:00 a północą. Obowiązuje zasada „im wcześniej, tym lepiej”, choć przedstawiciele Triady nie wykluczają, że w przypadku wyprzedania wszystkich miejsc w danej ofercie, udostępniane będą kolejne. Oznacza to, że pula tańszych ofert jest ograniczona.

Zapytałem Triadę, czy akcja będzie prowadzona tylko w szczycie sezonu, czy pociągną ją dalej. Zapewniają, że kilkanaście tygodni.

- Akcja będzie trwała jeszcze długo :) Generalnie cały czas coś jest w super ofercie pod stałym linkiem. Naprawdę rzadko się zdarza, że akurat nie ma jakiejś super oferty. Od rana do 14 jest Poranny Refleks, od 14 zaczyna się Wieczorny Łowca, pod koniec tygodnia Weekendowy Szperacz.

W ramach promocji „Poranny refleks” oraz „Wieczorny łowca”, prowadzona będzie sprzedaż 3 rodzajów ofert: pobytu 7 lub 14 dniowego oraz wycieczek objazdowych. Natomiast w weekendy można będzie „polować” aż na 5 różnych ofert. Rezerwacje wstępne w promocjach krótkoterminowych będą ważne przez 2 godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Preview: