To jest testowa fotogaleria (test)

Autostrada DTŚ w okolicach tuneluWe wtorek otrzymaliśmy pismo od spółki Jako, która wynajmuje lokal Graan Pol w Bytomiu Grażynie Zając, że nadal nie wpłynęły pieniądze za organizację balu studniówkowego – mówi dyrektor liceum Barbara Gierak – Pawlak. – Do dnia dzisiejszego pieniądze nie wpłynęły, a Grażyna Zając, której rodzice maturzystów, czyli organizator studniówki, zapłacili za zorganizowanie balu, jest nieuchwytna.

Polecamy również: Nowe drzwi w “Sedlaczku” poruszyły Tarnowskie GórOd razu po otrzymaniu informacji w szkole zebrała się rada rodziców. W czwartek odbyło się spotkanie z rodzicami tegorocznych maturzystów. – Studniówka się odbędzie, choć w nieco skromniejszym wymiarze. Jej zorganizowania podjął się właściciel sali – mówili podczas czwartkowego spotkania przedstawicie Rady Rodziców I LO.

Dzisiaj do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu trafi zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Grażynę Zając.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Preview: