To jest test multi (test)

Tegoroczna studniówka w I LO w Tarnowskich Górac

To jest testowa fota dla bloga mojego. Nie wiem co tu pisać, ale czyms trzeba wypełnić

To jest testowa fota dla bloga mojego. Nie wiem co tu pisać, ale czyms trzeba wypełnić zawisła na włosku. Firma, która miała zorganizować bal, zapadła się pod ziemię. Razem z pieniędzmi.

– We wtorek otrzymaliśmy pismo od spółki Jako, która wynajmuje lokal Graan Pol w Bytomiu Grażynie Zając, że nadal nie wpłynęły pieniądze za organizację balu studniówkowego – mówi dyrektor liceum Barbara Gierak – Pawlak. – Do dnia dzisiejszego pieniądze nie wpłynęły, a Grażyna Zając, której rodzice maturzystów, czyli organizator studniówki, zapłacili za zorganizowanie balu, jest nieuchwytna.

Polecamy również: Nowe drzwi w „Sedlaczku” poruszyły Tarnowskie GórOd razu po otrzymaniu informacji w szkole zebrała się rada rodziców. W czwartek odbyło się spotkanie z rodzicami tegorocznych maturzystów. – Studniówka się odbędzie, choć w nieco skromniejszym wymiarze. Jej zorganizowania podjął się właściciel sali – mówili podczas czwartkowego spotkania przedstawicie Rady Rodziców I LO.

Dzisiaj do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu trafi zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Grażynę Zając.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Preview: